2016 Yılında GHEDTO GİYİM bünyesinde kurulan ve Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınan ALTERNATİF SOKAK® , alanımızda sadece türkiye’nin değil avrupa’nın da en büyük alternatif markası haline gelmeyi hedefleyen. Teknolojiye yatırım yaparak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen, ALTERNATİF SOKAK yaşam tarzını giyim sektörüne adayan, benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile ALTERNATİF SOKAK®, müşterilerinin memnuyetini hiç kaybetmemek için tüm gücüyle çalışmaya devam eden, kalite, tekstil güvenliği ilkelerine uygun çevre dostu ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Giyim sektörüne bağlı alanımızda hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi her zaman memnun eden lider bir marka olmaktır. Sokak kültürünün bir parçası olarak bilinen ALTERNATİF SOKAK, toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş ; yalnızca üretimde değil, tasarımda , sunumda , pazarlama faaliyetlerinde , tanıtımda , satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen , çalışma arkadaşları , müşterileri ve tedarikçileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

Kalite Politikamız

İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmek, müşterinin kalite, fiyat, teslim süresi ve sosyal uygunluk beklentilerini tam olarak algılayıp eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde hedeflerine ulaşılması, yaratıcı ve yenilikçi, sosyal sorumluluk sahibi olmak kalite politikamızdır
Kalite politikamızın temeli; Toplam Kalite Yönetimi' ne dayanmaktadır. Bu kapsamda tanımlanmış olan tüm faaliyetlerimiz düzenli olarak ölçülmekte, analiz edilmekte, kontrol edilmekte ve sürekli olarak iyileştirilip geliştirilmektedir.

Hedefimiz

2015 Yılında müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, termin, maliyet odaklı çalışmaları devam ettirmek, alanımızdaki öncelikli üretici firmalar arasına girmektir. 

Ürün ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye getirmek için; Müşteri memnuniyetini hedef alarak, müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak. Müşterilerimizin istekdiklerini hiçbir maliyet gözetmeksizin en önemli şekilde dikkate almak. istenen kalite seviyesindeki ürünleri en ucuz şekilde zamanında temin etmek. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmek. Kalite yönetim şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli gözden geçirip, iyileştirmek.

 

                                                                                                                                                                                                                      ALTERNATİF SOKAK®